Dr.Farkas András
Hamarosan érkezik a nyugdíjprémium és a nyugdíjkiegészítés
Utalás esetén november 12-én, egyébként a postai kézbesítési naptár szerint a következő napokban minden jogosult megkapja a szokásos novemberi nyugellátása mellett a nyugdíjprémiumot és a nyugdíjkiegészítést.
Ha Önnek személyes kérdése van a jövőbeni vagy a már meglévő nyugdíjával kapcsolatban, akkor IDE KATTINTVA teheti azt föl, hogy méltányos díjazás ellenében az Ön személyére szabottan, az ügyintézés során felhasználható jogszabályi hivatkozásokkal együtt megválaszoljam.
A nyugdíjtörvény jogosulti körét kiterjesztő kormányrendelet alapján a napokban érkezik a jogosultak részére a nyugdíjprémium és a nyugdíjkiegészítés, ennek részleteiről beszéltem az M1 híradójában,az interjút IDE KATTINTVA nézheti meg.

A nyugdíjával vagy más ellátásával kapcsolatban fontos kérdése merült föl,
amelyre gyors, hiteles és az ügyintézésben is használható választ keres?
Itt felteheti a kérdését, hogy segítségemmel Ön is maximálisan
érvényesíthesse
az ellátási jogosultságait.
Küldés
Nyomtatás