Dr.Farkas András (fotó: Nagyapáti István)
Egy havi jövedelemből két hónapig élni?
A NyugdíjGuru Roadshow szegedi állomásán százfős hallgatóság előtt beszéltem a nyugdíjrendszer jelenéről és jövőjéről, a mindannyiunkat fenyegető veszélyekről és elhárításuk esélyeiről, lehetőségeiről. Egy apró részlet az előadásból, kedvcsinálónak :-)
A NyugdíjGuru Roadshow szegedi állomásán százfős hallgatóság előtt beszéltem a nyugdíjrendszer jelenéről és jövőjéről, a mindannyiunkat fenyegető veszélyekről és elhárításuk esélyeiről, lehetőségeiről. Egy apró részlet az előadásból, amely azt a kényszerű kérdést magyarázza, miért kell egy havi jövedelmünkből mostantól két hónapig megélnünk. Ajánlom szíves figyelmükbe! Üdvözlettel, Dr.Farkas András

A nyugdíjával vagy más ellátásával kapcsolatban fontos kérdése merült föl,
amelyre gyors, hiteles és az ügyintézésben is használható választ keres?
Itt felteheti a kérdését, hogy segítségemmel Ön is maximálisan
érvényesíthesse
az ellátási jogosultságait.
Küldés
Nyomtatás